Ďakujem za každú referenciu, ktorú pridáte. 

Povedali o nás:

Dátum 23.12.2018
Vložil Eva Kovárová
Titulok Re:Tepovanie sedacky

Vďaka za recenziu.

Dátum 06.11.2018
Vložil Nikol
Titulok Tepovanie sedačky

Ďakujem za vytepovanie našej sedačky :) som veľmi spokojná a môžem každému len odporučiť. Profesionálny prístup skvelá práca sedačka je ako nová . Určite odporúčam :) budem kontaktovať aj v budúcnosti :)

Dátum 01.11.2018
Vložil Marečková
Titulok Tepovanie

S firmou tepovaniekm mám len dobré skúsenosti...prvý kontakt s ňou mi zachránil koberec...ten bol po márnych pokusoch odstrániť z neho fľaky už nachystaný na vyhodenie vonku na dvore...keďže koberec bol ešte pomerne nový,p.Mikláš mi ponúkol že sa mi ho pokúsi vyčistiť a zaplatím len vtedy ak budem spokojná...veľmi som tomu šancu nedávala ale za pokus nič nedám...po vytepovaní a vyschnutí, ma na moje veľké prekvapenie čakal krásne vyčistený koberec,ako nový....☺ Tak isto som bola spokojná so sedačkou , ktorú sa vám podľa mňa nikdy nepodarí vytepovať tak,ako keď sa používa profi stroj...odvtedy využívame na tepovanie či už sedačky ,kobercov alebo auta jedine firmu tepovaniekm...je spoľahlivá, dochvíľna,kvalitná a v konečnom dôsledku mi ušetrí kopec času od tepovania ,ktoré aj tak nikdy nedosiahne kvalitu,ktorú mi vie ponúknuť firma tepovaniekm...

Dátum 15.09.2018
Vložil Jana
Titulok Tepovanie matracov

Dali sme si vytepovat matrace v manzelskej posteli. Sme velmi spokojní, profesionalny pristup a urcite zavolame aj nabuduce. Vrelo odporucam. :)

Dátum 04.09.2018
Vložil Jaroslav D.
Titulok Tepovanie sedačky

Dal som si vytepovať sedačku a bol som spokojný. Profesionány prístup a ochota. Odporúčam.

Dátum 05.06.2018
Vložil Skovajsa
Titulok Tepovanie sedačky

Pán Miklas nám tepoval sedacku, ktorá bola znecistena po vyse dvoch rokoch pouzivania. S jeho prácou sme veľmi spokojní. Pán Miklas prišiel presne v dohodnutý cas a sedacku profesionálne vyčistil. Určite jeho služby odporúčame.

Dátum 01.06.2018
Vložil Zuzana
Titulok Tepovanie sedacky a stoliciek

Pana Miklasa odporucam! Skvele odvedena praca, sedacka a stolicky vyzeraju ako nove, su absolutne ciste, vonave. Vyborna komunikacia s panom Miklasom, je to dochvilny, pracovity, spolahlivy pan.

Dátum 15.02.2018
Vložil Magdaléna Vicianová
Titulok Tepovanie sedačky

Dali sme si po roku vytepovať béžovú sedačku a s výsledkom sme veľmi spokojní. Určite by som pána Mikláša odporučila priateľom a budeme ho kontaktovať aj v budúcnosti.

Dátum 04.12.2017
Vložil Monika Šestinová
Titulok Tepovanie sedačiek a kobercov

Pán Mikláš bol u nás uz 3x, 1x ročne si dávam uňho tepovať sedačku a koberce,
príde vždy presne v dohodnutý termín, pracuje rýchlo, ale precízne a všetko po vytepovaní vyzerá ako nové. Veľká spokojnosť, doporučujem! :-)

Dátum 15.11.2017
Vložil Lucia
Titulok Tepovanie kobercov

Ďakujem za tepovanie kobercov. Čierno-biely koberec dlhšie nečistený vyzerá ako nový. Presný a operatívny príchod. Odporúčam budem kontaktovať aj v budúcnosti :)

 

© 2014 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode