HĽBKOvÉ Tepovanie kobercov

ČISTÝ KOBEREC = PRÍJEMNÝ INTERIÉR

Koberec, tá vec na podlahe, po ktorej prejdeme denne veľakrát či už v práci, doma alebo v podniku. Zvykli sme si, že je tam a ani si neuvedomujeme, že  je súčasťou celkového dojmu interiéru. Dizajn je síce veľmi dôležitý, avšak čistota koberca ovplyvňuje pocit čistoty v celej miestnosti. Preto je veľmi dôležitá pravidelná a dôkladná starostlivosť o koberce. Pokiaľ je koberec znečistený, je vhodné využiť službu čistenia kobercov profesionálnym strojom a s kvalitnou chémiou. Tým koberec znovu získa svoju krásu a sviežosť a miestnosť sa zbaví nepríjemných alergénov a roztočov.

Na čistenie kobercov používam profesionálne stroje značky Kärcher, a to 

1. extraktor Kärcher PUZZI 100 Super - profi tepovač pre plochy stredného rozsahu na priemyselné a súkromné použitie. Výkon cca. 10-15 m2/hod.

2. extraktor Kärcher 10/2 - profesionálny tepovač pre plochy stredného rozsahu na priemyselné použitie. Výkon cca 30-45 m² /hod. 

3. profesionálna čistiaca hlava PW 30/1 - pomocou rotujúcej kefy sa zintenzívnňuje proces čistenia a zároveň sa zvyšuje výkon

 

Ako prebieha a koľko trvá vytepovanie koberca? 

Stredne znečistený koberec, napríklad v škôlkach alebo v kanceláriách čistíme v dvoch krokoch. Najskôr plochu prejdem extraktorom Kärcher 10/2 s pripojenou čistiacou hlavou PW 30/1, čim sa narušia aj veľmi znečistené miesta a potom sa celý koberec ešte raz čistí extraktorom Kärcher PUZZI 100 Super. Pri priestore cca 100m2 a viac zväčša pracujeme dvaja, takže vyčistíme cca 25m2 za hodinu. 

 

A aké sú ceny? 

Hĺbkové tepovanie kobercov:

  •    tepovanie celoplošných kobercov                                 od 0,80€/m2
  •    tepovanie celoplošných kobercov - dlhý vlas                 od 1€/m2
  •    tepovanie celoplošných kobercov nad 100m2                cena dohodou
  •    tepovanie kusových kobercov                                       od 1€/m2
  •    tepovanie celoplošných kobercov                                 12€/hodina 

 

 

 

Fotografia použitá podľa Creative Commons A Guy Taking Pictures  © 2014 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode