Ďakujem za každú referenciu, ktorú pridáte. 

Povedali o nás:

Dátum 05.08.2019
Vložil Harčarik M.
Titulok Tepovanie sedačky a koberca

Dali sme si vytepovať sedačku a koberec už 3x u pána Mikláša. Sme veľmi spokojní. Veľmi dobrý prístup a profesionalita. Určite odporúčam.

Dátum 23.06.2019
Vložil Stano O.
Titulok Tepovanie interieru osobneho auta

Dakujem panovi Miklasovi za vyborne vytepovanie, vycistenie a ozivenie interieru 12 rocneho osobneho auta. Interier ( sedacky, podlahy, strop + polubovka ). Vsetko urobene tip top a precizne. dakujem este raz a urcite znova vyuzijem Vase sluzby.

Dátum 12.06.2019
Vložil Marek
Titulok Tepovanie auta

Bežnými čističmi som nevedel vytepovat interier auta. Oslovil som pana Miklasa o pomoc, rýchlo a precizne mi vytepoval a vyčistil celý interiér. Nabuduce jedine opäť profersionálne vyčistenie u pána Miklasa

Dátum 10.06.2019
Vložil Zuzana K.
Titulok Tepovanie

Ďakujem Karolovi za perfektne vytepovanie auta. Musím uznať, že si musel dať veľa námahy nato, aby ho dostal do takého ako je. Ďakujem ešte raz!!!! Môžem len odporučiť. Ku koncu roka opäť sedačka a koberce, ako každoročne!

Dátum 03.05.2019
Vložil Zuzana Rybárová
Titulok Tepovanie interiérov vozidiel

Pána Mikláša som oslovila s prosbou o vytepovanie interiérov dvoch osobných vozidiel. Po vytepovaní zostali ako nové. Jedno z vozidiel malo interiér bledokávovej farby. Oceňujem nielen kvalitu tepovania (precíznosť) ale aj jeho prístup a spoluprácu.
NADMIERNA SPOKOJNOSŤ!!!
Istotne ho oslovím aj v budúcnosti. Odporúčam aj Vám!

Dátum 19.12.2018
Vložil Ewakovar
Titulok Tepovanie sedacky

Opat dakujeme Karolovi za vytepovanie sedacky, je zase ako nova:)
Odporucam, profesionalny pristup po kazdej stranke!

Dátum 23.12.2018
Vložil Eva Kovárová
Titulok Re:Tepovanie sedacky

Vďaka za recenziu.

Dátum 06.11.2018
Vložil Nikol
Titulok Tepovanie sedačky

Ďakujem za vytepovanie našej sedačky :) som veľmi spokojná a môžem každému len odporučiť. Profesionálny prístup skvelá práca sedačka je ako nová . Určite odporúčam :) budem kontaktovať aj v budúcnosti :)

Dátum 01.11.2018
Vložil Marečková
Titulok Tepovanie

S firmou tepovaniekm mám len dobré skúsenosti...prvý kontakt s ňou mi zachránil koberec...ten bol po márnych pokusoch odstrániť z neho fľaky už nachystaný na vyhodenie vonku na dvore...keďže koberec bol ešte pomerne nový,p.Mikláš mi ponúkol že sa mi ho pokúsi vyčistiť a zaplatím len vtedy ak budem spokojná...veľmi som tomu šancu nedávala ale za pokus nič nedám...po vytepovaní a vyschnutí, ma na moje veľké prekvapenie čakal krásne vyčistený koberec,ako nový....☺ Tak isto som bola spokojná so sedačkou , ktorú sa vám podľa mňa nikdy nepodarí vytepovať tak,ako keď sa používa profi stroj...odvtedy využívame na tepovanie či už sedačky ,kobercov alebo auta jedine firmu tepovaniekm...je spoľahlivá, dochvíľna,kvalitná a v konečnom dôsledku mi ušetrí kopec času od tepovania ,ktoré aj tak nikdy nedosiahne kvalitu,ktorú mi vie ponúknuť firma tepovaniekm...

Dátum 15.09.2018
Vložil Jana
Titulok Tepovanie matracov

Dali sme si vytepovat matrace v manzelskej posteli. Sme velmi spokojní, profesionalny pristup a urcite zavolame aj nabuduce. Vrelo odporucam. :)

 

Fotografia použitá podľa Creative Commons A Guy Taking Pictures  © 2014 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode