HĹBKOVÉ Tepovanie a čistenie interiérov áut.

 Som si vedomý, že v dnešnej uponáhlanej dobe hraje čas velmi dôležitú úlohu v živote každého z nás. Preto sa špecializujem na tepovanie a čistenie interiérov áut priamo u zákazníka buď vo firme alebo v domácnostiach. Od mája do konca septembra vykonávam tepovanie a čistenie auta v Zohore,pracujem len vonku, kedže využívam slniečko a vetríček na prirodzené/prírodné/ vysušenie. Ventilátory na vysúšanie nepoužívam!!!!!!!!!!!!!!!  Po dohode so zákazníkom aj mimo tohto obdobia, ak má doma vykurovanú garáž.

Som k dispozícií aj ako mobilné čistenie interíéru auta, čiže prídem k zákazníkovi domov, potrebujem len zabezpečiť 230V a teplú vodu.

Tepovanie a čistenie interiéru auta prebieha v týchto fázach:
  • Najprv interiér auta povysávam, zbavím ho väčších aj menších nečistôt, potom nasleduje samotné vytepovanie čalúnenia auta / sedadlá, opierky, koberce, dvere, batožinová časť, strop/.
  • Po tejto fáze nasleduje očistenie a ošetrenie plastových častí auta, umytie a vyleštenie zrkadiel vo vnútri auta.
  • Okná v interiéri neumývam ani neleštím.

Pracujem s kvalitným tepovacím strojom  zn. Santoemma Sabrina a Bohman, ktorý pracuje technológiou hĺbkového tepovania a používam vysokoúčinné čističe  zn. Eurona, zn. Banchem, zn. Kenotek,zn. Autoglym

Doba tepovania a čistenia závisí od stupňa znečistenia, spravidla je to tak cca 4h. Doba schnutia je v letných mesiacoch cca. 2h, v ostatných mesiacoch dlhšia.

 

 

 

© 2014 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode